Co oferujemy

Nasza kwiaciarnia oferuje:

 • Kwiaty cięte
 • Bukiety i wiązanki okolicznościowe
 • Stroiki i kompozycje świąteczne
  - bożonarodzeniowe

  - wielkanocne
 • Kompozycje komunijne
 • Dekoracje ślubne: wystrój samochodów, kościołów, sal weselnych
 • Ozdoby i upominki
 • Kompozycje żałobne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Planowanie dekoracji ślubnych

 

Ślub to jeden z najważniejszych dni  w życiu. Chcąc sprawić, by nabrał niepowtarzalnej i magicznej atmosfery, musimy dobrze przemyśleć każdy krok, dzięki któremu ten dzień będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. By móc zrealizować ten cel i uzyskać pożądany efekt, bardzo ważne jest indywidualne spotkanie przyszłych małżonków z osobą odpowiedzialną za dekorację przyjęcia weselnego.
Dobrze więc spotkać się z florystą, który wraz z narzeczonymi dokona wyboru kwiatów i dekoracji. Można  zobaczyć kwiaty na żywo lub w katalogach z bukietami ślubnymi i  dekoracjami sal weselnych, kościołów oraz samochodów. Spotkania takie mają na celu poznanie oczekiwań Młodej Pary, ich gust, styl w jakim będą chcieli urządzić przyjęcie.  Ważną rzeczą jest suknia ślubna i garnitur Młodej Pary, bowiem dekoracja powinna współgrać i niejako dopełniać ich wizerunek.

 

 

Kwiaty dają nam szeroki wachlarz możliwości, ich kolory i różnorodność gatunków sprawią, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i spełniającego jego oczekiwania. Panny Młode bardzo często mają wizję swojego bukietu ślubnego – zachęcam więc do gromadzenia zdjęć i pomysłów dotyczących zarówno bukietu jak i pozostałych dekoracji weselnego przyjęcia, ponieważ ułatwi to pracę floryście i naprowadzi go efekt jaki chce osiągnąć Para Młodych. Oryginalna wiązanka ślubna -  to doskonałe uzupełnienie  Panny Młodej. Dobrze dobrane kwiaty i dodatki to rzecz,  na którą każdy zwróci uwagę. Nie zapominajmy o dekoracji kościoła oraz samochodu. Kwiaty powinny być tego samego gatunku lub w tej samej kolorystyce, co bukiet ślubny. Sala, w której odbywać się będzie przyjęcie weselne również musi być dopracowana w każdym szczególe. Tak więc kompozycje kwiatowe na stołach, świece, płatki róż, ozdobne kamienie i wiele innych dodatków, które możemy wybrać z szerokiej oferty pracowni florystycznych na pewno uświetnią tę uroczystość.

 

 

Często zdarza się, że wiele osób obawia się wykonania kompozycji  z żywych kwiatów, myśląc, że są one nietrwałe, w związku z czym ograniczają ich obecność do dekoracji kościołów, samochodu i bukietu ślubnego. Salę zaś przystrajają różnego rodzaju tkaninami, balonami i sztucznymi kompozycjami. Niepotrzebnie! Profesjonalny florysta potrafi tak dobrać  żywe kwiaty, że w zależności od pory roku i temperatury, sprawdza się i dotrwają do końca przyjęcia, dodając mu uroku.  Pamiętajmy, że nic tak nie uświetni naszego ślubu jak pięknie ułożone kompozycje z żywych kwiatów, które oprócz tego, że cieszą nasze oczy, nadają niepowtarzalny charakter sali, w której odbywa się przyjęcie.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii: Dekoracje ślubne

 

Dowóz w Nowym Sączu

Jak zamawiać? (Nowy Sącz i okolice)

1. Zadzwoń (tel. 506436409, 733106444)
2. Podaj numer kompozycji z galerii.
3. Ustal termin dostawy.
4. Kwiaciarnia realizuje także kompozycje na żądanie.

Kontakt przez Skype

Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
25 Czerwca 2021
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak

Facebook Like

Współpraca

Wideofilmowanie

 

 

 

 

Pracownia fotograficzna

 

 

 

AneaArt