Kwiaty na każdą okazję

Kwiaty towarzyszą nam przez całe życie. Znaczą dni szczególne, a nawet wydarzenia historyczne. To dzięki nim możemy wyrazić swoje uczucia, miłość, oddanie, wdzięczność oraz pamięć. Piękne bukiety podkreślają wyjątkowość chwili, w jakiej się znajdujemy. Kwiaty pomagają w miłości, wywołują uśmiech na twarzy obdarowywanej osobie. W Naszej kwiaciarni tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne bukiety, które zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Każda kompozycja kwiatowa jest dopracowana w najdrobniejszym szczególe, tak aby klient miał poczucie wyjątkowości i zadowolenia. Potrafimy dopasować rodzaj i kolor kwiatów do danej okoliczności, służymy fachową poradą i dyspozycyjnością, która gwarantuje obsłużenie Państwa o dowolnej porze i w dowolnym terminie. Urodziny, rocznica ślubu, zaręczyny - kwiaty są idealnym prezentem na każdą okazję. Oryginalne bukiety uroczy zapach i bogactwo kolorów sprawiają, że te chwile stają się wyjątkowe
i niezapomniane.

Z wizytąPani domu i jej goście będą pod wrażeniem przyniesionej kompozycji, jeśli będzie w niej dużo kwiatów. Do dużych bukietów idealnie nadają się gerbery, lilie, hipeastra, piwonie czy anturia. Pozytywny efekt można uzyskać także dzięki umiejętnemu połączeniu kolorów oraz odpowiedniemu kształtowi bukietu czy kompozycji. Organizatorka wieczoru na pewno poczuje się doceniona i wyróżniona.

Urodziny/imieniny

 

 

Oryginalnym i niepowtarzalnym prezentem są kwiaty. Można z nich wyczarować prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycą każdego – na przykład kwiatowy tort czy eleganckie pudełko, którego zawartość zauroczy swym pięknem i zapachem.
Uroczystość nabierze charakteru, jeśli zadba się o wystrój stołu. Na przykład, paterę z ciastami można ozdobić kwiatowym wianuszkiem lub pojedynczymi główkami, a przy każdym nakryciu ustawić pojedyncze kwiaty w kieliszkach (np. czerwone hipeastrum czy gerberę w żywym kolorze). Dodatkowo, obdarowując gości kolorowymi girlandami, sprawimy, że wszyscy poczują się wyjątkowo.Słodkie chwile we dwoje

 

 

Randka, rocznica ślubu czy oświadczyny – w takich sytuacjach kwiaty są nieodzowne. Wprowadzają w romantyczny nastrój i powodują, że kobieta czuje się piękna i uwielbiana. Największą radość sprawią jej wtedy ulubione kwiaty.

Kwiaty nie tylko od święta


Warto jednak pamiętać, że kwiaty warto również wręczać bez okazji i wzbudzać nimi ogromny zachwyt, gdy nikt ich się nie spodziewa. Radość wtedy jest podwójna – zarówno tego, kto otrzymuje taki prezent, jak i tego, który go daje.

 

Facebook Like