Bukiet kwiatów na Walentynki

 

Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Do Polski zwyczaj ten przywędrował w latach 90 XX wieku z kultury francuskiej i krajów anglosaskich, konkurując o miano święta zakochanych z rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką obchodzoną w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. Najpopularniejszym sposobem okazania swoich uczuć naszej Wybrance (Wybrankowi) w tym dniu jest podarowanie karteczki walentynkowej. Może być zarówno taka kupiona w sklepie (kwiaciarni) jak i wykonana własnoręcznie.

 

 

Najważniejsze jednak jest to co będzie zawierała:
-może to być krótki tekst np. "Bądź moją Walentynką" lub piękny miłosny wiersz. Oprócz kartek walentynkowych możemy podarować ukochanej osobie drobne prezenciki np.
-słodycze (które pięknie zapakujemy w naszej kwiaciarni)
-maskotka, koniecznie z sercem
-płyta z romantycznymi piosenkami
-bilety na koncert lub do kina, teatru
-piękna i zmysłowa bielizna
-perfumy
-biżuteria

 

 


Gdy już zdecydujemy którym drobiazgiem obdarować swoja walentynkę nie zapomnijmy o KWIATACH! Kwiaty to najpiękniejszy i najbardziej znany symbol miłości! W walentynki koniecznie podarujcie kwiaty swoim bliskim, może to być piękny i okazały bukiet jak również symbolicznie ale nie mniej urokliwie pojedyncza róża-oczywiście czerwona, która oznacza "Kocham Cię ponad wszystko" Jeśli chcesz aby osoba którą kochasz poczuła się wyjątkowo skorzystaj z oferty jaką przygotowaliśmy na ten dzień.

 

 


Wystarczy jeden telefon lub kontakt drogą mailową a dostarczymy w dowolne miejsce w Nowym Sączu lub w jego okolicach piękny  bukiet kwiatów lub  w oryginalny sposób zapakowane słodycze.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych do skorzystania z naszych usług życząc szczęśliwych Walentynek!

 

Facebook Like